Naše služby

V naši ordinaci poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou a poradenskou zdravotní péči dětem od jejich narození až do 19. let věku.

Ordinujeme v ordinacích v Hodkovicích nad Mohelkou a v Českém Dubu.

PŘEHLED NAŠICH SLUŽEB

Děláme všechno, aby se Vám u nás líbilo

Preventivní prohlídky

Na prohlídky objednáváme na předem domluvený čas, přednostně posíláme SMS zprávu, případně pozvánku poštou. Je možné se objednat i telefonicky.

Systém preventivních prohlídek pomáhá zachytit některá chronická onemocnění nebo vývojové vady a umožňuje včasné zahájení léčby či preventivních opatření proti rozvoji těchto chorob.

Zajišťujeme očkování povinné i nepovinné

Vakcíny objednáváme přímo do ordinace, nemusíte vyzvedávat recept a pak následně do lékárny. Šetříme Váš čas. Dále pak máte jistotu správného zacházení s očkovací látkou při transportu a skladování u nás v lednici. Chráníme tak sebe a hlavně Vás před nežádoucí reakcí, kterou by mohlo vyvolat nesprávné skladování vakcíny. Donesenými očkovacími látkami z důvodu nedodržení chladového řetězce neočkujeme.

Růstová data a grafy

Při každé preventivní prohlídce hodnotíme růstová data dítěte pomocí růstových grafů.

Vyšetření CRP

Jedná se o vyšetření přístrojem QuikRead Go z kapky krve odebrané z prstu (diagnostika virového a bakteriálního zánětu). Našim registrovaným pacientům hradí toto vyšetření všechny zdravotní pojišťovny na základě odůvodněné indikace lékaře.

Vyšetření moče

Moč vyšetříme analyzátorem Laura Smart. Rychlý a objektivní výsledek do 2 minut. Odhalení počátečních příznaků u onemocnění ledvin a urogenitálního traktu, onemocnění jater, metabolických a hemolytických poruch.

Další naše přístroje a vyšetření

  1. vyšetření hemoglobinu (hodnota krevního barviva) přístrojem QuikRead Go
  2. rychlotest StrepA – slouží k detekci streptokoků skupiny A ve vzorku výtěru z krku. Výsledek do 3 minut!
  3. měření hladiny glukózy v krvi přístrojem GlucoLab z kapky kapilární krve

PLUSOPTIX - screening zraku

Screeningové vyšetření zraku přístrojem Plusoptix. Pomáhá efektivně zachytit oční vady u dětí již od 6 měsíců. Vyšetření je hrazené ze z.p. u dětí do 3 let věku. Provádí se 2x za život v případě negativní rodinné anamnézy (mezi 6.-12. měsícem a v 18. měsíci). V případě pozitivní anamnézy závažných očních vad se opakuje ještě ve 2. a ve 3. letech věku dítěte.

První vyšetření novorozence

Po narození miminka nám prosím radostnou událost nahlaste telefonicky:) K prvnímu vyšetření Vás objednáme. Vzhledem k aktuální velké vytíženosti ambulance probíhá vyšetření u nás v ordinaci.

Nastřelování náušnic

aplikace systémem Studex 75 (rychlá, tichá a bezbolestná)

ceník a aktuální nabídka náušnic je k dispozici v ambulanci

náušnice jsou vyrobeny z chirurgické oceli

nejsou jednorázové, lze je opakovaně použít

tloušťka trnu je pouze 0,9 mm

kvalitní materiál a provedení

Něco pro děti

V čekárně mají děti k dispozici dětský koutek se stolečkem. Rádi Vám ohřejeme jídlo pro děti či kojenecké mléko v mikrovlnné troubě. Pro malé děti máme k dispozici nočník.

Vyšetření bilirubinometrem

Bilirubinometr je ruční přístroj určen pro klinické vyšetření novorozenecké žloutenky. Díky této technologii jsou novorozenci vyvarování nepohodlí, které je typicky spojeno s odebíráním krevního vzorku. Bezbolestné, neinvazivní, neinfekční vyšetření.